Urdhri i Donald Trump për të ndaluar hyrjen e emigrantëve nga 7 vende myslymane ka trazuar Amerikën.

Kjo video është filmuar dje nga një myslimane në Atlanta, SHBA.

Ajo ishte në një kafene kur një mashkull i bardhë i afrohet dhe e fyen.

“Ku**ë, ka Green Card?”, e fyen ai, ndërkohë që femra myslymane e filmonte.

Video është parë 1,3 mln herë dhe ka pasur reagime të shumta në mbështetje të femrës myslymane.

albania.eu.com Reviewed by albania.eu.com on . VIDEO/ “Ku**ë, a ke Green Card?” Femra myslimane sulmohet nga amerikani VIDEO/ “Ku**ë, a ke Green Card?” Femra myslimane sulmohet nga amerikani Rating: 5.0
Albania News Agency Online - Albania Portal me lajme shqip 2017!