Email

Në ngjarje të mëdha si ajo e ndarjes së çmimeve “Golden Globes”, personazhet e njohur përpiqen të bihen në sy dhe të tërheqin vëmendjen e mediave, sidomos me veshjet apo zhveshjet e tyre.

Këtë gjë ka bërë mbrëmjen e djeshme edhe aktorja 26-vjeçare Lola Kirke.

Vetëm se ka zgjedhur një mënyrë tjetër.

Ajo është shfaqur me një tufë ta madhe leshi nën sqetull, ku nuk ishte depiluar.

Dhe natyrisht që pushtoi faqet online.

Në të njëjtën mënyrë u shfaq edhe motra e saj, Jemima, një vit më parë.

albania.eu.com Reviewed by albania.eu.com on . FOTOT/ Shokon aktorja: Ja si paraqitet në tapetin e kuq FOTOT/ Shokon aktorja: Ja si paraqitet në tapetin e kuq Rating: 5.0
Albania News Agency Online - Albania Portal me lajme shqip 2017!