Email

Vajza e Ornella Mutit, aktores së njohur italiane, nuk resht së provokuari.

Ajo ka publikuar sërish një foto nudo në rrjetet sociale.

Këto zhveshje nuk janë të pazakonta për të pasi edhe më parë ka postuar imazhe mjaft provokuese.

Pak javë më parë ajo doli nudo para mamasë dhe njerkut të saj.

Kush ja ka bërë foton këtë radhë?

Vetë e ëma, Ornella!

albania.eu.com Reviewed by albania.eu.com on . FOTOT/ Nuk përmbahet vajza e Ornella Mutit, sërish nudo FOTOT/ Nuk përmbahet vajza e Ornella Mutit, sërish nudo Rating: 5.0
Albania News Agency Online - Albania Portal me lajme shqip 2017!