Email

Policia franceze ka arrestuar sot një grup grabitësish veteranë te dyshuar për vjedhjen e bizhuterive me vlerë miliona paund të Kim Kardashian në Paris.

16 të dyshuarit janë më së shumti të moshës 50-72 vjeç dhe shumica kanë rekorde të shumta kriminale.

Këto arrestime janë bërë falë gjurmëve të ADN-së të lëna në vendin e ngjarjes gjatë grabitjes së 3 tetorit në apartamentin e Kim në Paris.

albania.eu.com Reviewed by albania.eu.com on . FOTOT/ Grabitja e Kim Kardashian në Paris: Arrestohen 16 “veteranë të krimit”, i tradhtoi një detaj FOTOT/ Grabitja e Kim Kardashian në Paris: Arrestohen 16 “veteranë të krimit”, i tradhtoi një detaj Rating: 5.0
Albania News Agency Online - Albania Portal me lajme shqip 2017!